o nás

Žijeme bežný život, plný povinností. Každý z nás je v určitom kolobehu toho, čo robí. Či už ide o prácu, starostlivosť o rodinu alebo hobby. Väčšinu času sme v komfortnej zóne, ktorú dobre poznáme. Až dovtedy, kým nás nezaskočí nečakaná situácia.

 

Môžeme náhle ochorieť, musíme sa starať o člena rodiny, stojíme proti mimoriadnej situácii v krajine alebo sme z akýchkoľvek iných okolností uväznení doma. Ak táto situácia trvá dlhšie, začíname čeliť existenčným problémom. Naše zásoby sa postupne míňajú. Nie sme však schopní opustiť domov a nakúpiť nové.

Cieľ +BOXU

Projekt vznikol preto,…

…aby pomáhal ľuďom v ťažkej situácii. Nemusíte nikam chodiť a starostlivo zabalená zásielka kvalitných potravín dorazí priamo k vám. +BOX doplní vaše zásoby alebo ho môžete poslať na adresu vašim blízkym.

Doručenie
do 24 hodín

Môžete sa spoľahnúť, že +BOX máte doma do jedného dňa od objednávky. Expresné doručenie je navrhnuté tak, aby ste za potravinami nečakali príliš dlho.

Overené
produkty

Každý produkt v balíku pochádza od overenej a známej značky. Súčasťou +BOXU je len obsah, ktorý veľmi dobre poznáte.

Bezpečné
balenie

+BOX pre vás balíme bezpečne, v súlade s aktuálnou situáciou. Pevné balenie aj jeho obsah podlieha prísnym hygienickým štandardom.

Doprava
zdarma

Každú objednávku vám
doručíme zdarma.

SRDEČNE ĎAKUJEME ZA KAŽDÝ NÁKUP

Projekt +BOX vznikol v rámci iniciatívy pomoci od RAZDVA. Jej cieľom je pomáhať lokálnym podnikateľom, ale aj bežným ľuďom, ktorí to potrebujú.
Prihláste sa na odber newslettera