Kto sme?

Kto sme?

+BOX je iniciatívou z dielne fullservisovej agentúry RAZDVA. Pôsobí v Košiciach a poskytuje rôzne služby v oblasti online aj offline reklamy. Počas projektu +BOX sa RAZDVA spojilo so svojim dlhoročným klientom, firmou PRATON, ktorá tu figuruje ako dodávateľ. 

Cieľom celej iniciatívy je pomôcť v mimoriadnej situácii s dodávkou potravín tým, ktorí to potrebujú. Myšlienka sa opiera o jednoduchý e-shop navrhnutý tak, aby objednávku zvládol každý. 

Projekt zároveň podporuje lokálny predaj v Košiciach a Prešove. Pri balení dbá na maximálnu mieru bezpečnosti. Pracovníci skladu musia spĺňať sprísnené opatrenia, mať rukavice a rúška. 

Ďalším pilierom projektu je rýchle doručenie zdarma do 24 hodín. Celá myšlienka vznikla s dôrazom na čo najdostupnejšiu cenu, vzhľadom na realizáciu celkovej služby. RAZDVA chce projektom zároveň nezištne pomôcť aj malému Alexovi. Trpí diagnózou spinálnej svalovej atrofie a potrebuje vyzbierať konkrétnu čiastku na liečbu. Z každého vášho nákupu pošleme časť sumy na jeho účet. 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.