+BOX Veľká noc vám zachráni sviatky!

+BOX Veľká noc vám zachráni sviatky!

Mimoriadna situácia z dôvodu koronavírusu so sebou nesie rôzne obmedzenia. Zastihla aj jedny z najväčších a najkrajších sviatkov v roku – Veľkú noc. K nej patria samozrejme aj väčšie nákupy. Vďaka +BOXU ich môžete pohodlne a hlavne bezpečne vyriešiť z domu. Všetko dôležité skrýva +BOX VEĽKÁ NOC. Obsahuje pásku, šunku, klobásky, vajcia, mlieko, múku, zeleninu, recepty a ďalšie lakocinky. 

Pravú chuť mäsa zabezpečia RETRO Údeniny

Pre veľkých gurmánov máme v ponuke aj špeciálne domáce klobásky a plece, podľa receptúry našich starých otcov od RETRO Údeniny. Poctivá chuť čistého mäsa bez akýchkoľvek prídavkov, ktoré zvyknú obsahovať bežné údeniny. Len pravá domáca chuť podľa tej najlepšej receptúry. 

RETRO Údeniny sa od veľkej mäsovýroby líšia dôrazom na kvalitu. Bežná mäsovýroba dokáže z konkrétneho množstva mäsa pripraviť ešte väčšie množstvo výrobkov. Robí to vďaka pridávaniu ďalších, druhotných surovín ako voda, väčšie množstvo soli, rôzne extrakty a podobne. RETRO Údeniny sa k tejto problematike stavajú poctivo a v ich výrobkoch nenájdete nič iné, len pravú chuť mäsa.  

Viac o RETRO údeniny – https://www.facebook.com/RETRO-%C3%9Adeniny-549241322094055/

Čerstvé pečivo dodávané od Pekárne Barca

Pochúťkami do +BOXU VEĽKÁ NOC prispela aj Pekáreň Barca. Malá rodinná firma s viac ako štvrťstoročnou tradíciou. Všetky jej výrobky sú vyrobené ručne, kombinované s láskou k remeslu a rokmi praxe. Chlebík, pečivo alebo koláče od Pekárne Bara sú zárukou kvality a čerstvosti. 

Viac o Pekáreň Barca – https://www.mojpekar.sk/

Tvoria ich len výnimočné suroviny, ktoré Pekáreň Barca používa ako jediná na Slovensku. Ak hľadáte to pravé domáce pečivo, ktoré vo vás prebudí láskavé chute detstva, výrobky od Pekárne Barca si v +BOXE VEĽKÁ NOC doslova zamilujete. 

Veľkonočné recepty z dielne +BOX

Každý +BOX VEĽKÁ NOC je doplnený aj dávkou chutných receptov, na ktoré nájdete suroviny priamo v krabici. Želáme dobrú chuť. 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.