+BOX a jeho novinky

+BOX a jeho novinky

Rozširujeme donášku aj na okolie Košíc a Prešova! 

+BOX je navrhnutý ako riešenie pre lokálnych obyvateľov. Od začiatku sa preto sústredil len na mestá Košice a Prešov, kde ponúka doručenie ZDARMA do 24 hodín. Pre veľký záujem však rozširujeme donášku aj na okolie Košíc a Prešova, do 20 km. Podmienkou je nákup nad 50 eur. 

Samozrejmosťou našej donášky je bezpečné balenie a personál, ktorý musí spĺňať prísne bezpečnostné opatrenia. Každý z kuriérov je vybavený rukavicami a rúškom. V prípade potreby (s platbou vopred) vám +BOX vedia nechať aj pred dverami a vyhnete sa osobnému stretnutiu. 

Flexibilné doručenie podľa termínu, ktorý vám vyhovuje!

Doručenie +BOXOV je od začiatku navrhnuté tak, aby ste objednané potraviny mali doma čo najskôr. Aj preto sa hrdíme doručením do 24 hodín, ktoré ponúkame úplne ZDARMA. Je nám však jasné, že nie každému môže vyhovovať táto možnosť. 

Preto prinášame flexibilnú možnosť doručenia. Pred dokončením objednávky si tak môžete vybrať dátum a čas, kedy chcete, aby vám bol +BOX doručený. Máte tak istotu, že príde v termíne, ktorý vám vyhovuje. 

Myslíme aj na nenáročných, ktorý potrebujú len základ!

Základné potraviny doma nesmú chýbať ani počas mimoriadnej situácie. Ich nákup však môže byť problémový. Ak nechcete zbytočne riskovať a chýba vám to najnutnejšie, +BOX ZÁKLADNÝ NÁKUP je ideálnym riešením. 

Obsahuje všetko, čo ocení vaša špajza a chladnička. Nájdete v ňom napríklad múku, chlieb, mlieko, zemiaky a nápoje. 

Na nákup v obchode môžete pokojne zabudnúť, u nás máte naozaj všetko!

Projekt +BOX a všetky balíky sú navrhnuté tak, aby uspokojili vaše potreby. Ponúkajú pripravené riešenia, ale rozhodnutia nechávajú aj na vás. Všetky +BOXY obsahujú potraviny známych značiek, ktoré dobre poznáte. 

Zároveň sme pridali aj veľmi žiadané položky ako chlieb, mlieko, toaletný papier a podobne. Skrátka všetko podstatné k tomu, aby ste už vôbec nemuseli riskovať nákupy v obchode. 

Vernosť +BOXU sa po novom vypláca!

Okrem rýchlej a bezpečnej dopravy zadarmo do 24 hodín, dostupných cien, možnosti predaja pre lokálnych výrobcov a podpory malému Alexovi s diagnózou SMA1, benefity +BOXU nekončia. 

Nový vernostný systém vám za každý nákup pripíše body, ktoré si môžete uplatniť pri ďalšom nákupe. Doplniť domáce zásoby s +BOXOM je tak ešte výhodnejšie. 

+BOX vieme doručiť ešte v deň objednávky!

Zákaznícky servis je pre nás na prvom mieste. Preto okrem rýchleho doručenia do 24 hodín zadarmo či flexibilnej doby doručenia zachádzame ešte ďalej. 

Objednávky odoslané do 14:00 zvládneme doručiť ešte v daný deň. Stačí si teda privstať a svoj +BOX máte doma ešte dnes.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.